Neděle 18. dubna 2021, svátek má Valérie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 18. dubna 2021 Valérie

ZAKLADATEL ROKU 2017 - postoupil jsem do finále

5. 08. 2017 11:11:11
Dne 4.8.2017 se objevila v mé e-mailové schránce zpráva o mé nominaci do finále soutěže o titul FOUNDER OF THE YEAR CZECH REPUBLIC. Titul vyhlašuje v rámci CENTRAL EUROPEAN STARTUP AWARDS.

na úrovni investorů a případně filantropů.

O tom, že jsem byl nominován několika společnostmi jsem věděl, o tom že mohu svým "vyčnívajícím" podnikáním dojít až do finále jsem však ani nesnil.

Je však tomu tak a nejsem tam samozřejmě sám

Vedle mne reprezentují Českou republiku další 4 zakladatelé, jak můžete vidět na obrázku níže.

A i přesto, že jména zakladatelů tak známá nejsou, jejich firmy, či výrobky, již ano, dokázali z nich totiž udělat velmi bohaté lidi, což je dobře vidět i na profesionální fotografii na profilu soutěže.

Poté, co mi přestala v uších znít Óda na Radost, rozhodl jsem se zjistit, zda-li můj postup do finále nebyl omyl, a prošel jsem všechny země a nominované, abych následně zjistil, že si tím nemohu být jist.

Jako jediný totiž nejsem zakladatelem podnikání virtuálního, peněžního, slevového, aplikačního, neziskového a nevím ještě jakého.

Jako jediný při své práci potřebuji a proto i nosím montérky

Jako jediný jsem se musel fotit na profil sám protože si nemohu dovolit profesionálního fotografa

A jako jeden z mála, nenabízím uživatelům a partnerům lehký zisk bez práce, ale nabízím jim práci jejímž plodem bude MÉNĚ ODPADU a jako druhotný aspekt je vyšší profitabilita.

Přiznám se, že jsem se nepodíval, jaká je odměna pro vítěze a dívat se pravděpodobně ani nebudu. Ta kterou já si považuji, totiž pravděpodobně ani nebude uvedena.

Byla by jí pro mne možnost, sdělit z podia světu, že SVĚT BEZ ODPADU A PLÝTVÁNÍ, dokážeme postavit, nástroje jsem již vyrobil a šířím je každým dnem v továrnách stávajících i nových partnerů. Ovšem ten nejdůležitější již každý má, je to on sám, či ona sama, protože každý z nás dokáže předcházet vzniku odpadu a nemusí pak řešit slavnou Nerudovskou otázku KAM S NÍM?

Budete-li mne chtít podpořit, máte možnost, od 3.8.2017 je totiž otevřeno hlasování pro veřejnost, stačí jen kliknout na link od touto větou, vybrat zemi (Czech Republic) a kategorii (FOUNDER OF THE YEAR) a pak stisknout tlačítkou VOTE.

Mockrát Vám děkuji a těším se, že na cestě ke SVĚTU BEZ ODPADU půjdeme společně.

Autor: Michael Rada | sobota 5.8.2017 11:11 | karma článku: 3.90 | přečteno: 160x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Životní prostředí a ekologie

Alexandra Dítětová

Nechutné handlování o prales aneb zelené pokrytectví

Brazilský prezident Bolsonaro žádá miliardu dolarů za to, že zpomalí kácení amazonského pralesa. Je to nechutné vydírání, ale pořád to není nic proti evropskému pálení biomasy a plynovým kšeftům.

16.4.2021 v 9:42 | Karma článku: 29.71 | Přečteno: 515 | Diskuse

Jan Tomášek

Přehrada Bystřička a ekologická havárie na Bečvě

Dvě poněkud odlišná témata - jedno spíše prázdninově letní a k tomu ohlas na ekologickou havárii na Bečvě roku 2020 - kdy v souvislosti s vypuštěním závadných látek došlo k úhynu značného množství ryb.

14.4.2021 v 11:51 | Karma článku: 9.75 | Přečteno: 548 | Diskuse

Alexandra Dítětová

Letadlem nepoletíte, alou na předražený vlak

Francouzský parlament zakázal vnitrostátní lety, které lze uskutečnit přímým vlakem za méně než dvě a půl hodiny. Zákaz je součástí klimatického zákona. V principu jde možná o logický krok, bohužel má opět své drahé ALE.

13.4.2021 v 10:36 | Karma článku: 37.04 | Přečteno: 1085 | Diskuse

Stisk Studentský deník

Koniklecová louka čelí davům návštěvníků. Pošlapané rostliny nemusí znovu vykvést

Koniklece na Kamenném vrchu čelí velkému nebezpečí. Přívětivé počasí totiž přilákalo na koniklecovou louku stovky lidí. Návštěvníci si tyto vzácné rostliny fotí, nedrží se na stezkách a koniklece bývají často pošlapané. Poškozená

10.4.2021 v 8:32 | Karma článku: 12.94 | Přečteno: 209 | Diskuse

Alexandra Dítětová

Teď by měla Greta začít opravdu křičet

Bohužel se děje přesně to, před čím se snažím varovat. Údajně „zelené“ plány se začínají naplňovat, ovšem životní prostředí i klima zapláče. V hlavních rolích biomasa, plyn, vychytralí politici a hloupí aktivisté.

6.4.2021 v 11:29 | Karma článku: 42.86 | Přečteno: 2091 | Diskuse
Počet článků 734 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 407

Jmenuji se Michael Rada a jsem otcem projektu Mezinárodního Obchodního Centra Udržitelného Rozvoje (IBCSD LAB s.r.o.), které jsem založil s cílem VYTVOŘENÍ SVĚTA BEZ ODPADŮ A PLÝTVÁNÍ ve všech jejich podobách.

Výstupy našich projektů můžete vidět například zde

Na cestě za dosažením výše uvedeného cíle je od 1.1.2015 i projekt E-MOTION, v němž se věnuji publicitě osobních elektrických transportérů například elektrických jednokolek s gyroskopem.

Tomuto cíli jsem obětoval nejen jistotu zaměstnání v seniorské pozici logistické divize druhé největší korporace Japonska, ale i pohodlí v podobě zaměstnaneckého poměru. Kromě své práce se věnuji své rodině, které se snažím poskytnout vše, včetně své lásky.

Za nejlepší knihy považuji "MALÍŘSKÉ ROZPRAVY MNICHA OKURKY" A "PROROK". Obě totiž nabízejí mezi řádky moudro, které z mnoha jiných titulů dávno vymizelo. Psaní je mou dlouholetou láskou a i když se k české gramatice nechovám vždy správně, věřím, že to čtenářům obsah mých příspěvků vynahradí.

Najdete na iDNES.cz