Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Odcházím

2. 09. 2016 7:00:07
Vážení čtenáři, jak jsem indikoval již v několika předchozích článcích, rozhodl jsem se "dobrovolně" opustit blogovací platformu iDNES, která mi jako odměnu za každodenní blog a 278.000 přečtení nadělila blokaci příspěvků

na hlavní stránce iDNES.

Důvodem ke zbavení se nepříjemného pisálka, který se dotýkal témat, která vlastníkovi tohoto periodika již delší dobu nešla pod nos a vracela do Čapího hnízda nepříjemný zápach klamu, kterým je obestřen, byl článek s názvem

MĚL JSEM V RUKÁCH TISÍCE ŽEN A VŠECHNY CHTĚLI JEN JEDNO

Redakce rozhodnutí odstavení článku, který v prvních dvou hodinách generoval tisícovku přečtení, zdůvodnila tím, že se jedná o reklamu.

Samozřejmě že má pravdu. Tímto článkem jsem chtěl udělat reklamu čisté mobilitě. Reklamu pocitu, jaký se dostaví při jízdě. Stejně jako ostatní články jsou reklamou práce vedoucí k vytvoření světa bez odpadu a plýtvání.

Beru tento článek jako možnost podělit se s ostatními zájemci o blogování o informace, které s prací, kterou je psaní denního blogu, souvisí.

Tak za prvé, je to

PRÁCE

za druhé

PRÁCE

a za třetí

SPOUSTA ČASU, KTERÝ VĚNUJETE PSANÍ ZDARMA

Když vše uvedené vložíte a přidáte k tomu lásku ke psaní, budete mít možnost radovat se z každého komentáře, z každého příspěvku a dalším čtenářem, který si článek přečte.

Pokles v první polovině měsíce, stejně jako na konci, byl vyvolán vyřazením blogu z hlavní stránky portálu iDNES.

A takto to vypadá, když cenzor zařízne blog definitivně

Přiznám se, že jsem odchod zvažoval již delší dobu a vždy to souviselo s problémy s vydáním připraveného článku, tedy, dle redakce s nějakou "technickou poruchou" díky níž ten, či onen článek o politice, odpadech, lžích, lichvářích a dalších tématech včetně již zmiňovaného čapího hnízda, nebyly vydány.

Nejčtenější z článků celé historie blogu se jmenoval ZAHOŘKLOST STÁTNÍKOVA a dokázal sesbírat neuvěřitelných 12.652 přečtení. Ač politický, nebyl blokován. Důvodem myslím, byla skutečnost, že se netýkal vlastníka serveru, nejchudšího z Čechů, samotného pana ministra financí, ale prezidenta, kterého se chystá pan ministr nahradit.

Server umožňuje zálohování. V čase psaní tohoto článku jsem o něj zažádal a k večeru jsem dostal informaci, že 121 MB je v zazipovaném souboru připraveno ke stažení. To není vůbec málo, co říkáte.

Jsem zvědav, zda-li se mým blogům podaří najít nový domov, přeci jen bez psaní, bych se potěch dvou letech, cítil poměrně nesvůj.

Do té doby budete mé články nacházet na soukromé adrese blogu každý den, jak jste byli zvyklí a kdyby někdo, jiné periodikum, firma, soukromá osoba měla prostor, kde by mi umožnila zveřejňovat další z myšlenek, dejte mi vědět, rád to zvážím.

Mám jen dvě prosby, nemluvte mi do toho co, jak a kdy budu psát, a nabídněte prostor bez nároku na odměnu. Zvýší-li Vám však návštěvnost Vašich vlastních stránek a s tím i například počet zákazníků, či dokonce obrat, bude celý Váš, odměnu za to si nebudu naopak nárokovat já.

Autor: Michael Rada | pátek 2.9.2016 7:00 | karma článku: 0.00 | přečteno: 27x

Další články blogera

Michael Rada

ZAKLADATEL ROKU 2017 - postoupil jsem do finále

Dne 4.8.2017 se objevila v mé e-mailové schránce zpráva o mé nominaci do finále soutěže o titul FOUNDER OF THE YEAR CZECH REPUBLIC. Titul vyhlašuje v rámci CENTRAL EUROPEAN STARTUP AWARDS.

5.8.2017 v 11:11 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 11 | Diskuse

Michael Rada

Seriál skončil

Je mnoho těch, pro které televizní seriál znamená příjemnou realitu nepříjemných dní mezi lidmi. S jeho hrdiny žijí, pláčí, smějí se i komunikují a jediné na co se těší, je další díl, a aby to těšení vydrželi,

7.7.2017 v 10:10 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 10 | Diskuse

Michael Rada

WASTELESS FUTURE

I am so happy to share with you that the president of global waste association ISWA has presented in his blog my point of view on the life in wasteless world.

14.4.2017 v 14:14 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 17 | Diskuse

Michael Rada

KDE JE BLOG?

Po blokaci ze strany provozovatele serveru iDNES byl denní blog přesunut na novou adresu, kde bude každý pracovní den publikován nový příspěvěk. http://industrial-upcycling.cz/index.php/blog/

13.2.2017 v 14:29 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 28 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Vašek Peričevič

Petr Kramný vinen či nevinen IV.

Další díl z volného pokračování trestní věci Petra Kramného. Dnes se budu zabývat tzv. rozšířenou sebevraždou", kterou chtěl Petr Kramný spáchat s poukazem na to, jak lze k takovému závěru dospět, a jak jej lze prokázat.

16.8.2017 v 14:58 | Karma článku: 21.86 | Přečteno: 840 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Na účet pro kostel v Gutech už přišly statisíce- zpráva dne

Zcela jistě potřebuje společnost jisté duchovní stánky.Máme ale vůbec odvahu stavět duchovní stánky pro 21.století ? V dnešní histerii proti muslimům, židům a křesťanům,kteří nejsou ti "správní" o tom velmi pochybuji.

16.8.2017 v 12:16 | Karma článku: 10.53 | Přečteno: 637 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Čím nám vlastně hrozí Korea ?

Severní Korea je samozřejmě exotický režim. Uctívání svých vůdců nemá ve světě obdoby. Porovnat to lze možná se Saúdskou Arábií nebo s nějakými vůdci v Africe. Tady to těžko chápeme a zvláště když nás propaganda zahlcuje zprávami.

15.8.2017 v 21:05 | Karma článku: 24.19 | Přečteno: 1177 | Diskuse

Milada Šnajdrová

Kde se bere ta nenávist vůči neziskovkám

"Neziskovky jsou zlo". "Nedat jim ani korunu ze státního." "Všechny zrušit." Jednoduchá hesla, nepodložená argumenty, rezonují určitou částí společnosti.

15.8.2017 v 12:30 | Karma článku: 19.74 | Přečteno: 1843 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Má privátní zdravotnictví obecně nějaký vyšší smysl ?

Určité skupiny investorů tvrdí pořád nesmyslné a nepodložené poučky o tom, že stát je ten nejhorší investor i provozovatel.Stát jsou přeci jen lidé.To platí jen z toho pohledu,že se krade ze státního jednodušeji než z privátního.

14.8.2017 v 13:26 | Karma článku: 7.19 | Přečteno: 338 | Diskuse
Počet článků 734 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 390

Jmenuji se Michael Rada a jsem otcem projektu Mezinárodního Obchodního Centra Udržitelného Rozvoje (IBCSD LAB s.r.o.), které jsem založil s cílem VYTVOŘENÍ SVĚTA BEZ ODPADŮ A PLÝTVÁNÍ ve všech jejich podobách.

Výstupy našich projektů můžete vidět například zde

Na cestě za dosažením výše uvedeného cíle je od 1.1.2015 i projekt E-MOTION, v němž se věnuji publicitě osobních elektrických transportérů například elektrických jednokolek s gyroskopem.

Tomuto cíli jsem obětoval nejen jistotu zaměstnání v seniorské pozici logistické divize druhé největší korporace Japonska, ale i pohodlí v podobě zaměstnaneckého poměru. Kromě své práce se věnuji své rodině, které se snažím poskytnout vše, včetně své lásky.

Za nejlepší knihy považuji "MALÍŘSKÉ ROZPRAVY MNICHA OKURKY" A "PROROK". Obě totiž nabízejí mezi řádky moudro, které z mnoha jiných titulů dávno vymizelo. Psaní je mou dlouholetou láskou a i když se k české gramatice nechovám vždy správně, věřím, že to čtenářům obsah mých příspěvků vynahradí.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.